Замовити зворотній дзвінок

На жаль, наші співробітники вже не в офісі. Ми передзвонемо Вам у робочий час

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за Ваш вибір!

10 грудня пройде вебінар Інвентаризація-2021: облік результатів з Галиною Морозовською

Строк проведення. Склад комісії. Якщо на підприємстві лише один директор, чи проводити інвентаризацію та як сформувати комісію? Оформлення наказів. Етапи інвентаризації.

Як оприбуткувати не обліковані основні засоби? Чи виникає дохід? Чи списувати повністю замортизовані основні засоби? Як продовжити строк корисного використання? Чи треба переоцінювати основні засоби із залишковою вартістю 0 грн? Як відобразити ліквідацію ОЗ за результатами інвентаризації? Які документи слід оформити, аби не нараховувати ПДВ при ліквідації ОЗ? Чому варто «списувати» об’єкти, яких немає у наявності? Інвентаризація орендованих і переданих в оренду об’єктів.

Хто може не створювати резерв відпусток? Як інвентаризувати резерв відпусток? Які забезпечення та резерви варто створювати (зменшують базу податку на прибуток)?

Способи виправлення. Правильне оформлення бухдовідки. Коли доведеться коригувати нерозподілений прибуток (непокритий збиток) (рахунок 44)?

Чи треба залучати незалежного експерта з оцінки для визначення суми завданого збитку?

ПДВ-наслідки списання нестач у межах норм і понад норми: позиція податківців. Чи є варіанти уникнення негативних ПДВ-наслідків? Коли можливий пересорт? Інвентаризація активів на відповідальному зберіганні. Уцінка запасів – право чи обов’язок? Вплив уцінки на податок на прибуток (чи треба створювати забезпечення) та ПДВ.

Інвентаризація розрахунків із бюджетом. Як розрахувати строк позовної давності? Як карантин впливає на його перебіг? Списання безнадійної дебіторської та кредиторської заборгованості: облік, податок на прибуток – різниці, ПДВ-наслідки. Як уникнути доходу за безнадійною кредиторською заборгованістю? Яку дебіторку можна списати без резерву? Ризики не створення резерву сумнівних боргів у тих, хто не застосовує різниці з податку на прибуток.

Чи можна проводити без присутності контролерів – що каже суд?

 Є запитання? Замовляйте дзвінок - менеджер компанії зв'яжеться з вами найближчим часом!

Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Київ, вул. В. Гетьмана, 27, оф. 74

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Київ):

+38 (044) 221 05 57

Кращі заходи

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.