Замовити зворотній дзвінок

На жаль, наші співробітники вже не в офісі. Ми передзвонемо Вам у робочий час

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за Ваш вибір!

24 грудня пройшов вебінар Техобслуговування, ремонти, поліпшення: усе, що треба знати для правильного обліку з Галиною Морозовською

Які роботи належать до техобслуговування. Нормативні документи, що регулюють техобслуговування. Коли відображати витрати за техобслуговування. Техобслуговування з використанням матеріалів замовника - особливості обліку.

Варіанти обліку. Позиція ДПСУ. Ведення Карток обліку. Що каже суд стосовно документування обліку шин та акумуляторів. Списання: витрати на утилізацію, спецправила поводження з відходами. Відповідальність. Продаж повністю зношених шин та акумуляторів та ще придатних до використання: що з мінімальною базою з ПДВ?

Як розмежувати поточні та капітальні ремонти. Ремонти транспортних засобів і нерухомості – орієнтовний перелік робіт для розмежування. Відновлення авто після ДТП, будівлі після пожежі - ремонт або поліпшення з капіталізацією витрат. Свіжі судові рішення. Часткова ліквідація при заміні запчастин. Коли ремонт може бути окремим об’єктом основних засобів? Хто приймає рішення про характер робіт? Позиція Мінфіну. Документальне оформлення ремонтів госпспособом та підрядним способом.

Як визначити, що від проведених робіт очікується зростання майбутніх економвигод? Як задокументувати прийняте рішення в проведенні поліпшень? Облік поліпшень. Розрахунок амортизації після проведення поліпшень.

Облік у разі отримання компенсації від орендодавця за проведені роботи та без компенсації. Відмінність у бухобліку ремонтів/поліпшень із компенсацією та без. Податкові правила обліку. Чи нараховувати ПДВ та з якої суми в разі передачі поліпшень орендодавцю по закінченню дії договору оренди? Пролонгація договору та укладення нового без повернення поліпшень – позиція податківців щодо ПДВ. Чи є ризик ПДФО та військового збору в разі ремонтів, поліпшень об’єкта оренди, який належить фізособі.

 Є запитання? Замовляйте дзвінок - менеджер компанії зв'яжеться з вами найближчим часом!

Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Київ, вул. О. Довженка, 3, корпус В

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Київ):

+38 (044) 221 05 57

Кращі заходи

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.